خرید بک لینک
ساخت فروشگاه رایگان
football strike خرید سکه
football strike خرید دلار
خرید جم هی دی
خرید گیفت کارت
Window repair
Window repair
Tobacco
خرید یخچال ال جی
deli meat
مانومتر ویکا

خرید خودرو از دبی

هوندا , پتنت تشخیص نقاط کور موتورسیکلت را به تصویب رساند


هوندا , پتنت تشخیص نقاط کور موتورسیکلت را به تثبیت رساند
فیس‌بوک تلگرام ذخیره
سیستم هشدار نقاط نابینا در اکثر زمان ها خودروهای لاکچری و گران‌قیمت هست که با علامت ها شنیداری و دیداری این هشدار به راننده اطلاع داده می‌شود . به تازگی هوندا پتنتی ارائه کرده که سیستم هشدار نقاط کور در موتورسیکلت با نشانه ها دیداری و لامسه‌ای به راننده اطلاع می دهد . در پی با زومیت یار گردید .

تبلیغاتآیفون 7 با ضمانت نامه اصلیآزمون لا المللی ماکروسافت آمادگی ورود به بازار کار
هوندا به تازگی پتنتی از یک سیستم هشدار ارائه کرده است که به راننده نزدیک شدن وسایل نقلیه را اطلاع می‌دهد ; مثل خودروهایی که در نقاط روشن دل وی واقع شده‌اند . این سیستم از مخلوط دوربین و امواج رادار برای تشخیص اجسام بهره می کند و چنانچه که راننده قصد بده بستان مسیر یا این که جهت جنبش داشته باشد , هشداری تصویری و لامسه‌ای به وی می‌دهد .

honda VFR1200F


سنسورها از محفظه اطراف موتورسیکلت اسکن ۳۶۰ درجه‌ای انجام می دهند , تا وسایل نقلیه , عابرین پیاده یا این که موانعی که در حالا نزدیک شدن هستند را شناسایی کنند . وقتی که راکب راهنما را برای بده بستان مسیر یا بدور زدن در جهت موافق شفاف کنند و مانعی وجود داشته باشد , سیستم امکانی مهیا می نماید که برخورد لامسه‌ای به او ارسال شود ; به‌ طوری‌ که در فعال کردن سوییچ راهنما مقاومت به فعالیت می آورد . به‌این رخ به راننده هشدار را از روش سوییچ پر‌نور کننده راهنما دریافت می کند و از وجود بازدارنده با اطلاع میگردد .

honda VFR1200F

این پتنت یک شاخص دیداری نیز برای هشدار در هنگام تشخیص سختی ها دردسترس داراست . این شاخص میتواند بر روی پنل روبروی راننده نصب شود و یا این که مستقل بدان متصل شود به‌ نحوی که راننده بتواند آن را ببیند .

این پتنت میتواند بازخورد‌های لمسی دیگری هم که بوسیله موتور الکتریکی قابل نصب بر روی دستگیره گاز , پدال پایی وصندلی است , به راکب ارسال کند . این موتور‌های الکتریکی بضاعت ایجاد لرزش را دارا‌هستند تا راننده از وضعیت پیش‌رو آگاه شود .

honda VFR1200F

هوندا از موتورسیکلت نوع VFR1200R برای به تصویر کشیدن این پتنت منفعت کرده است البته تکنولوژی قابل ارائه بر روی مدل‌های دیگر هم است .

honda VFR1200F

به لحاظ شما این سیستم میتواند در پرهیز از تصادفات موتورسیکلت سواران مؤثر باشد؟
خرید و فروش خودرو در شیراز دیوار


برچسب ها : خرید خودرو , فروش خودرو , خرید و فروش خودرو ,
+ نوشته شده در يکشنبه 20 فروردين 1396ساعت 15:42 توسط Livingston Harvey | | تعداد بازدید :