خرید بک لینک
ساخت فروشگاه رایگان
football strike خرید سکه
football strike خرید دلار
خرید جم هی دی
خرید گیفت کارت
Window repair
Window repair
Tobacco
خرید یخچال ال جی
deli meat
مانومتر ویکا

خرید خودرو از دبی

ال جی تولید‌ نمایشگر‌های تسلا گونه 3 را بر عهده داراست


ال جی تولید‌ نمایشگر‌های تسلا دسته 3 را بر عهده دارااست
فیس‌بوک تلگرام ذخیره
تسلا مدل ۳ از کابین مضاعف عجیبی بهره‌مند است به گونه ای که تقریباً هیچ دکمه‌ای بر روی داشبورد نیست و تمامی امور به وسیله یک صفحه نمایش بلندمرتبه کنترل می‌شود . در‌پی با زومیت یاور باشید تا از تامین کننده نمایشگرهای این ماشین مطلع گردید .

تبلیغاتآیفون 7 با ضمانت نامه اصلیآزمون لابه لا المللی ماکروسافت آمادگی ورود به بازار کار
تسلا ( Tesla ) به اتخاذ ایده‌های پباده سازی غیر معمول برای خودروهای خویش آوازه داراست و این خط مش به پباده سازی داخلی محصولات این مجموعه هم سرایت کرده است . در صنعت خودروسازی جایگزینی دکمه‌های باطن کابین با نمایشگری وسیع به هیچ عنوان معمول نیست ; البته تسلا این روش را برای جدید‌ترین محصول خویش در پیش گرفته است ; جور 3 برای تولید انبوه در بازار انگیزه گذاری شده است . طبق خبر‌ها پخش شده شرکت ال‌جی نمایشگر ۱۵ اینچی کابین نوع 3 را برای تسلا ایجاد خواهد کرد .


تسلا TESLA

سایر محصول ها تسلا مانند گونه اس هم از نمایشگر‌های بزرگی در داشبورد خویش بهره می برند و به همین دلیل تعبیه‌ی نمایشگری ۱۵ اینچی در جور ۳ امری عجیب و به دور از انتظار نبود . پباده سازی داشبورد دسته ۳ به گونه‌ای آتی گرایانه ساخته شده است چون‌ هیچ گونه صفحه نمایش یا این که نشان‌دهندی در برگه کیلومتر پشت دستور وجود ندارد . تمام دستورها و داده ها توسط نمایشگر افقی به جهت راست راننده کنترل و نمایش داده میگردند .

رویتر گزارش داده است که تسلا کمپانی ال جی را برای تأمین نمایشگرهای مسئله بهره در خودروی نوع ۳ خود گزینش نموده است . این بدان معنا است که تسلا هلدینگ TPK , شرکتی که نمایشگرهای پهناور مسئله بهره در مدل‌های اس و ایکس تسلا را فراهم میکرد , را دلخواه تولید نمایشگر‌ها مناسب و ارزان خودروی دسته ۳ ندانسته است و ال‌جی امکانات بیشتری در این باره در چنگ تسلا قرار داده است .

دسته سه تسلا نمایشگر ال جی

تسلا در مورد استفاده از نمایشگر‌های پهناور به عنوان صرفا ابزار اکران داده ها به سرنشینان , تیتر کرده که این موضوع هنوز در اختیار توسعه است و در مرور عصر از ایده‌ها و بازخورد‌های مشتریان در سمت بهینه‌سازی‌های گستر‌ده‌ی آن انجام خواهد داد .

تسلا TESLA

به نظر شما گزینش شرکت ال جی برای تأمین برگه نمایش‌های گونه سه تسلا درست بوده است؟ آیا شرکت‌های دیگر می توانند خوب تر از ال جی کار کنند؟
خودرو خرید ایران


برچسب ها : خرید خودرو , فروش خودرو , خرید و فروش خودرو ,
+ نوشته شده در يکشنبه 20 فروردين 1396ساعت 23:13 توسط Livingston Harvey | | تعداد بازدید :