خرید بک لینک
ساخت فروشگاه رایگان
football strike خرید سکه
football strike خرید دلار
خرید جم هی دی
خرید گیفت کارت
Window repair
Window repair
Tobacco
خرید یخچال ال جی
deli meat
مانومتر ویکا

خرید خودرو از دبی

پتنت جدید مزدا ; پیشرانه دوار توربو شارژ شده


پتنت تازه مزدا ; پیشرانه دوار توربو شارژ شده
فیس‌بوک تلگرام ذخیره
مزدا طرح جدیدی برای هوای ورودی و خروجی پیشرانه دوار ( وانکل ) خود سفارش داده است که برای توربوشارژر بسیار مناسب است . اگرچه بازار پیشرانه‌های دوار خیلی داغ نمی‌باشد اما احتمال دارد که با این پتنت تازه , پاره ای رونق یابد . درپی با زومیت یاروهمدم باشید تا از طرح تازه مزدا باخبر شوید .

آیفون 7 با ضمانت طومار دارای اهمیت آزمون لا المللی ماکروسافت آمادگی ورود به بازار کار
پایانی باری که مزدا مبادرت به فروش توربوشارژر برای پیشرانه‌های دوار کرد به سال ۱۹۹۵ گشوده میگردد که مرتبط با نسل سوم RX - 7 , خودرویی که در تصویر بالا مشاهده می‌کنید , است ( RX - 8 که همواره حافظه پیشرانه‌های دوار را تا سال ۲۰۱۲ زنده نگه می‌داشت , ولی هیچ زمان توربو شارژ نشده بود ) . خودروسازان علاقه مندان خود را با طرح‌های مفهومی تازه و شایعات راجع‌به بازگشت ( Wankel ) به پیشرانه‌های دوار اذیت می نمایند , البته اغلب اوقات به جهت مصرف سوخت بالا و آلایندگی دوچندان از ورود پیروزمندانه موتورهای احتراقی دوار به بازار خودداری به کار می آید .

مزدا

ولی اخیراً مزدا به خودروسازان نشان بخشید که با تغییرات در طراحی می‌تواند مورد پیشرانه‌ی دوار توربو شارژ شده را به خودرو بیفزاید , به این ترتیب امیدها مقداری قوت گرفته است .

پتنتی که در آگوست سال ۲۰۱۵ به ثبت رسیده و یک‌سری هفته قبل در معرض عموم قرار گرفته است , نشان می‌دهد که بده بستان طرح ( layout ) هوای ورودی و گاز خروجی میتواند برای نصب توربو شارژر بسیار کارآمد باشد . طراحی جدید , راهگاه خروجی هوا ( یا گازهای حاصل از احتراق ) را در بالای پیشرانه‌ی احتراقی قرار داده است و راهگاه محل ورود هوا را هم به صورت مستقیم و از تحت محفظه موتور پیش گویی کرده است .


پیشرانه دوار - مزدا

جهت ورودی و خروجی هوا ۱۸۰ درجه نسبت به طرح دیرباز تغییر و تحول چینش داشته است . این سود بر اساس آزمایش‌های طولانی مزدا بر روی موتورهای دوار حاصل شده‌است . همان‌طور که در پتنت اشاره شده‌است , خروجی هوا به یک صاف کن ( straighter ) وصل میگردد و آن‌گاه از روش یک مسیر کوتاه به توربو شارژر متصل میشود . این کار موجب پاسخ سرعت بالا توربو شارژر و تبدیل لبریز بازده هوای گرم خروجی به انرژی توربو می شود . اما اشغال فضای کمتر موتور احتراق داخلی و قدرتمندتر شدن سیستم ونکل از سایر مزایای این طرح است .

پیشرانه دوار - مزدا

مطرح شدن این پتنت به معنای بازگشت مجدد پیشرانه‌های دوار نمیباشد . سختی ها بخش اعظمی برای رونق این پیشرانه‌ی احتراقی مثلثی صورت هست , چالش‌هایی که سال‎ها مزدا را راز در گم نموده است . این در درحال حاضر است که سازندگان موتورهای احتراقی پیستونی با وجود طرح hot–inside–vee توربو شارژرها موفقیت‌های بزرگی بدست آورده‌اند ; این طرح توربو شارژر را به راهگاه خروجی هوا پیشرانه‌های معمول پیستونی نزدیک می نماید . این شرکت به کوچک سازی اجتناب ناپذیر پیشرانه پیستونی امداد شایانی می‌کند و با پاسخ‌های سریع‌تر پدال گاز , گشتاور شگفت انگیز به وجود خواهد آمد و بهبود مصرف سوخت بدون کاهش توان پیشرانه در دستور کار قرار خواهد گرفت .


خودرو فروشی کارکرده


برچسب ها : خرید خودرو , فروش خودرو , خرید و فروش خودرو ,
+ نوشته شده در سه شنبه 22 فروردين 1396ساعت 10:42 توسط Livingston Harvey | | تعداد بازدید :